zpět na hlavní stranu
co je to "brýždit"
Zobraz výsledky

Naši sponzoři

Obec Horní Bečva

Prostřední Bečva

GALA

Nadace Synot

spoj.se

Kolotechna

Robe

Dioflex

Výtahy Španihel

Autopilot

ON Semiconductor

ATM elektro

S.W.A.H.

Bobcross
Hotel Duo

AIR products

Svářečky obchod

4M Rožnov

14. Valašský orieňťák – výsledky

Muži:

----------------------------------------------------
  1. Vala Radek                       2056 b. 186.16
  2. Pisárik Lukáš                    1810 b. 194.27
  3. Maliňák Štěpán                   1793 b. 190.39
  4. Horňák Petr                      1634 b. 202.28
  5. Tichý David                      1520 b. 178.18
  6. Červinka Jan                     1407 b. 188.07
  7. Kubáň Ondřej                     1340 b. 177.57
  8. Kjeronský Michal                 1330 b. 178.00
  9. Dudek Petr                       1254 b. 187.55
 10. Tichý Tomáš                      1248 b. 200.52
 11. Kachtík Petr                     1213 b. 180.27
 12. Stratil Pavel                    1175 b. 175.43
 13. Polášek Jiří                      994 b. 197.31
 14. Konvička Filip                    675 b. 179.54
----------------------------------------------------

Muži nad 40 let:

----------------------------------------------------
  1. Rovenský Milan                   1778 b. 200.54
  2. Stopka Ivan                      1648 b. 200.39
  3. Štěpánský Václav                 1511 b. 181.34
  4. Kubíček Martin                   1410 b. 184.13
  5. Samiec Milan                     1370 b. 199.31
  6. Adámek Martin                    1360 b. 184.36
  7. Mička Jiří                       1253 b. 195.17
  8. Zajíc Karel                      1208 b. 190.25
  9. Votruba Petr                     1146 b. 191.23
 10. Jánoška Jozef                    1145 b. 175.52
----------------------------------------------------

Ženy:

----------------------------------------------------
  1. Chromá Adéla                      1381 b. 191.44
  2. Vančurová Lenka                   1367 b. 198.46
  3. Vašutová Veronika                 1238 b. 180.26
  4. Rovenský Dagmar                    505 b. 168.34
----------------------------------------------------

Dvojice muž + muž:

----------------------------------------------------
  1. Konvičný+Zahradníček             1863 b. 200.58
  2. Pastorek+Hapala                  1794 b. 202.51
  3. Perutík+Divín                    1576 b. 196.19
  4. Dostálek+Zejda                   1228 b. 190.57
  5. Mach+Holoubek                    1222 b. 193.47
  6. Ondruch+Malina                   1182 b. 203.30
  7. Lukáš+Lukáš                      1166 b. 181.57
  8. Martinák+Žitník                  1020 b. 178.26
----------------------------------------------------

Dvojice žena + muž:

----------------------------------------------------
  1. Ševčík+Nováková                  1537 b. 198.34
  2. Hladík+MiČulková                 1292 b. 183.55
  3. Sehnal+Škrobánková               1254 b. 182.04
  4. Tomoszek+Smékalová               1251 b. 181.24
  5. Cholasta+Cholastová              1137 b. 193.37
  6. Hampl+Novosadová                 1107 b. 193.48
  7. Klimek+Klimková                  1069 b. 207.33
  8. Sa+Cho                           1030 b. 176.52
  9. Maťová+Bok                        990 b. 189.42
 10. Kantor+Kuřecová                   950 b. 169.42
 11. Kubáň+Kubáňová                    895 b. 178.48
 12. Nekvinda+Nekvindovová             855 b. 184.38
 13. Holiš+Divínová                    635 b. 171.04
 14. Bernátek+Paříková                 488 b. 180.11
----------------------------------------------------

Dvojice žena + žena:

----------------------------------------------------
  1. Maliňáková+Perůtková             1249 b. 182.45
  2. Mouralová+Hrubá                  1203 b. 185.01
  3. Skacelová+Závalová                770 b. 168.52
  4. Stoklasová+Štěpaní                730 b. 175.23
  5. Hoferová+Holoubková               623 b. 180.12
  6. Horňáková+Pivoňková               619 b. 187.54
----------------------------------------------------

Dvojice nad 80 let:

----------------------------------------------------
  1. Vašek+Kuchyňa                   1724 b. 202.06
  2. Moural+Kubáň                    1396 b. 181.53
  3. Holemý+Rušar                    1266 b. 191.09
  4. Pospíšková+Pospíšek             1241 b. 181.20
  5. Svoboda+Křenek                  1020 b. 176.29
  6. Mach+Machová                    1020 b. 179.44
  7. Vývoda+Svoboda                   900 b. 174.20
  8. Maliňák+Macečková                895 b. 174.17
----------------------------------------------------

Celkové výsledky:

---------------------------------------------------------------
poř.   expoř.   kat.    jmeno                   body    čas
---------------------------------------------------------------
 1.	1.	M	Vala Radek		2056 b.	186.16
 2.	1.	MM	Konvičný+Zahradníček	1863 b.	200.58
 3.	2.	M	Pisárik	Lukáš		1810 b.	194.27
 4.	2.	MM	Pastorek+Hapala		1794 b.	202.51
 5.	3.	M	Maliňák	Štěpán		1793 b.	190.39
 6.	1.	M+	Rovenský Milan		1778 b.	200.54
 7.	1.	XX80	Vašek+Kuchyňa		1724 b.	202.06
 8.	2.	M+	Stopka Ivan		1648 b.	200.39
 9.	4.	M	Horňák Petr		1634 b.	202.28
10.	3.	MM	Perutík+Divín		1576 b.	196.19
11.	1.	ZM	Ševčík+Nováková		1537 b.	198.34
12.	5.	M	Tichý David		1520 b.	178.18
13.	3.	M+	Štěpánský Václav	1511 b.	181.34
14.	4.	M+	Kubíček	Martin		1410 b.	184.13
15.	6.	M	Červinka Jan		1407 b.	188.07
16.	2.	XX80	Moural+Kubáň		1396 b.	181.53
17.	1.	Z	Chromá	Adéla		1381 b.	191.44
18.	5.	M+	Samiec	Milan		1370 b.	199.31
19.	2.	Z	Vančurová Lenka		1367 b.	198.46
20.	6.	M+	Adámek Martin		1360 b.	184.36
21.	7.	M	Kubáň Ondřej		1340 b.	177.57
22.	8.	M	Kjeronský Michal	1330 b.	178.00
23.	2.	ZM	Hladík+MiČulková	1292 b.	183.55
24.	3.	XX80	Holemý+Rušar		1266 b.	191.09
25.	9.	M	Dudek Petr		1254 b.	187.55
26.	3.	ZM	Sehnal+Škrobánková	1254 b.	182.04
27.	7.	M+	Mička Jiří		1253 b.	195.17
28.	4.	ZM	Tomoszek+Smékalová	1251 b.	181.24
29.	1.	ZZ	Maliňáková+Perůtková	1249 b.	182.45
30.	10.	M	Tichý Tomáš		1248 b.	200.52
31.	4.	XX80	Pospíšková+Pospíšek	1241 b.	181.20
32.	3.	Z	Vašutová Veronika	1238 b.	180.26
33.	4.	MM	Dostálek+Zejda		1228 b.	190.57
34.	5.	MM	Mach+Holoubek		1222 b.	193.47
35.	11.	M	Kachtík	Petr		1213 b.	180.27
36.	8.	M+	Zajíc	Karel		1208 b.	190.25
37.	2.	ZZ	Mouralová+Hrubá		1203 b.	185.01
38.	6.	MM	Ondruch+Malina		1182 b.	203.30
39.	12.	M	Stratil	Pavel		1175 b.	175.43
40.	7.	MM	Lukáš+Lukáš		1166 b.	181.57
41.	9.	M+	Votruba	Petr		1146 b.	191.23
42.	10.	M+	Jánoška	Jozef		1145 b.	175.52
43.	5.	ZM	Cholasta+Cholastová	1137 b.	193.37
44.	6.	ZM	Hampl+Novosadová	1107 b.	193.48
45.	7.	ZM	Klimek+Klimková		1069 b.	207.33
46.	8.	ZM	Sa+Cho			1030 b.	176.52
47.	8.	MM	Martinák+Žitník		1020 b.	178.26
48.	5.	XX80	Svoboda+Křenek		1020 b.	176.29
49.	6.	XX80	Mach+Machová		1020 b.	179.44
50.	13.	M	Polášek	Jiří		 994 b.	197.31
51.	9.	ZM	Maťová+Bok		 990 b.	189.42
52.	10.	ZM	Kantor+Kuřecová		 950 b.	169.42
53.	7.	XX80	Vývoda+Svoboda		 900 b.	174.20
54.	11.	ZM	Kubáň+Kubáňová		 895 b.	178.48
55.	8.	XX80	Maliňák+Macečková	 895 b.	174.17
56.	12.	ZM	Nekvinda+Nekvindovová	 855 b.	184.38
57.	3.	ZZ	Skacelová+Závalová	 770 b.	168.52
58.	4.	ZZ	Stoklasová+Štěpaní	 730 b.	175.23
59.	14.	M	Konvička Filip		 675 b.	179.54
60.	13.	ZM	Holiš+Divínová		 635 b.	171.04
61.	5.	ZZ	Hoferová+Holoubková	 623 b.	180.12
62.	6.	ZZ	Horňáková+Pivoňková	 619 b.	187.54
63.	4.	Z	Rovenský Dagmar		 505 b.	168.34
64.	14.	ZM	Bernátek+Paříková	 488 b.	180.11
---------------------------------------------------------------

Dětský závod

KATEGORIE 0-4 ROKY HOLKA

ST.Č.	JMÉNO	       VĚK	MĚSTO	            ČAS 1   ČAS 2    P
28 Ema Kolečková	4	Valašské Meziříčí   0:17:68 0:15:31  1
33 Amálka Bártková	4	Horní Bečva	    0:21:35 0:17:25  2
16 Nela Pavlicová	3	Horní Bečva	    0:19:35 0:17:68  3
20 Michaela Horáková	4	Valašské Meziříčí   0:25:44 0:21:53  4
24 Elena Lukášová	4	Rožnov pod Radh.    0:32:35 0:25:10  5
 7 Nikol Švachová	2	Valašské Klobouky   0:22:41 0:22:63  6
22 Anežka Cholastová	3	Hutisko	            0:25:28 0:23:16  7
17 Aneta Martináková	2	Prostřední Bečva    0:32:72 0:25:72  8
32 Aneta Lišková			            0:30:69 0:28:37  9
19 Sofie Sasáková	3	Rožnov pod Radh.    0:40:10 0:32:78 10
14 Karin Pastorková	1	Zubří	            1:13:93 0:42:38 11

KATEGORIE 5-6 LET HOLKA

ST.Č.	JMÉNO	       VĚK	MĚSTO	            ČAS 1   ČAS 2    P
18 Lucie Martináková	5	Prostřední Bečva    0:37:63 0:35:02  1
21 Eliška Cholastová	5	Hutisko	            0:35:69 0:35:54  2
 6 Klára Manová	        5	Dolní Bečva	    0:38:82 0:40:37  3
24 Elena Lukášová	4	Rožnov pod Radh.    0:51:69 1:00:00  4

KATEGORIE 0-4 ROKY KLUK

ST.Č.	JMÉNO	       VĚK	MĚSTO	            ČAS 1   ČAS 2    P
26 Hugo Stavárek	4	Frenštát pod Radh.  0:18:31 0:14:44  1
 8 Matyáš Bambušek	4	Rožnov pod Radh.    0:14:88 0:15:96  2
 4 David Vaněk	        3	Frýdlant nad Ostr.  0:18:50 0:21:50  3
 2 Sebastian Švach	4	Valašské Klobouky   0:18:78 0:19:00  4
 5 Matěj Juráček	4	Horní Bečva	    0:21:53 0:22:44  5
12 Vít Pastorek	        3	Zubří	            0:23:28 0:23:31  6
 9 Václav Bambušek	2	Rožnov pod Radh.    0:25:31 0:25:15  7
11 Samuel Gřivač	2,5	Horní Bečva	    0:26:16 0:32:22  8
27 Richard Klein	3	Horní Bečva	    0:39:44 (DNF)   DNS 9

KATEGORIE 5-6 LET KLUK

ST.Č.	JMÉNO	       VĚK	MĚSTO	            ČAS 1   ČAS 2    P
31 Josef Strnadel	5	Horní Bečva	    0:31:32 0:29:34  1
23 Ondřej Lukáš	        6	Rožnov pod Radh.    0:29:75 0:38:03  2
 2 Sebastian Švach	4	Valašské Klobouky   0:33:03 0:29:85  3
 8 Maty Bambušek	4	Rožnov pod Radh.    0:29:75 0:38:03  4
26 Hugo Stavárek	4	Frenštát pod Radh.  0:33:22 0:34:57  5
34 Tonda Sobek	        4	Horní Bečva	    0:57:59 0:37:38  6
27 Richard Klein	4	Horní Bečva	    0:38:32 0:44:43  7
 5 Matěj Juráček	4	Horní Bečva	    0:38:81 0:38:78  8
 4 David Vaněk	        3	Frýdlant nad Ostr.  0:56:25 0:48:47  9

KATEGORIE 7-9 LET HOLKA

ST.Č.	JMÉNO	       VĚK	MĚSTO	            ČAS 1   ČAS 2    P
30 Nikol Pavlicová	9	Horní Bečva         0:36:60 0:32:87  1
13 Barbora Vašutová	7	Rožnov pod Radh.    0:42:84 0:41:47  2
 3 Anna Mouralová	7	Vigantice	    0:49:66 0:45:62  3

KATEGORIE 7-9 LET KLUK

ST.Č.	JMÉNO	       VĚK	MĚSTO	            ČAS 1   ČAS 2    P
15 Lukáš Prorok	        9	Horní Bečva	    0:29:03 0:30:03  1
10 Filip Raška	        9	Hranice	            0:29:19 0:29:62  2
 1 Adam Závorka	        7	Horní Bečva	    0:30:38 0:30:53  3
25 Víťa Zahradníček	7	Rožnov pod Radh.    0:43:54 0:43:25  4
29 Jakub Horňák	        8	Rožnov pod Radh.    0:44:69 0:54:75  5

KATEGORIE 10-12 LET HOLKA – Malý orieňťák (2 kontroly)

JMÉNO	                VĚK	MĚSTO	            ČAS	   P
Dominika Horňáková	10	Rožnov pod Radh.    55:11  1

KATEGORIE 10-12 LET KLUK – Malý orieňťák (2 kontroly)

JMÉNO     	        VĚK	MĚSTO	            ČAS	   P
Lumír Raška	        12	Hranice	            23.31  1
Adam Sehnal			                    26.22  2
Filip Kubáň	        11	Horní Bečva	    27.53  3
Jan Moural		        Vigantice	    53.57  4
Tomáš Ondruch	        10	Horní Bečva	    45.18  5

KATEGORIE 13-15 LET HOLKA – Malý orieňťák (4 kontroly)

JMÉNO	               VĚK	MĚSTO	            ČAS    P
Anežka Dudková	        14	Frenštát pod Radh.  56.38  1
Lucie Hyklová	        13	Horní Bečva	    58.42  2
Lucie Závorková	        13	Horní Bečva	    59.32  3

KATEGORIE 13-15 LET KLUK – Malý orieňťák (4 kontroly)

JMÉNO	                VĚK	MĚSTO	            ČAS	  P
Tomáš Kubáň	        13	Horní Bečva         43.40  1
Jakub Macura	        15	Horní Bečva	    57.32  2
Marek Vašut	        13	Horní Bečva	    60.05  3

Spolek Ohlá klika šlape na RS WordPress s Texy!