zpět na hlavní stranu
co je to "brýždit"
Zobraz výsledky

Naši sponzoři

Obec Horní Bečva

Prostřední Bečva

GALA

Nadace Synot

spoj.se

Kolotechna

Robe

Dioflex

Výtahy Španihel

Autopilot

ON Semiconductor

ATM elektro

S.W.A.H.

Bobcross
Hotel Duo

AIR products

Svářečky obchod

4M Rožnov

Výsledky – 2019

Muži:

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Zahradníček Vít	        1849 	187.38
2.	Maliňák Štěpán	        1847 	193.42	   -2
3.	Tichý Tomáš	        1596 	191.23	 -253
4.	Ondruch Rostislav	1549 	192.31	 -300
5.	Divín Dan	        1532 	193.35	 -317
6.	Tichý David	        1443 	200.35	 -406
7.	Sobek Roman	        1410 	185.00	 -439
8.	Pastorek Radek	        1380 	199.31	 -469
9.	Červinka Jan	        1271 	196.55	 -578
10.	Kjeronský Michal	1228 	195.55	 -621
11.	Stratil Pavel	        1215 	177.39	 -634
12.	Koleček Jan	        1171 	186.29	 -678
13.	Jakub Fidrich	        1093 	180.44	 -756
14.	Vaněk Vladimír	         959 	202.15	 -890
15.	Svízela Vojtěch	         945 	177.31	 -904
16.	Činka Pavel	         875 	170.06	 -974
17.	Zrůnek Petr	         840 	184.41	-1009
18.	Kolařík Marek	         821 	191.31	-1028
------------------------------------------------------

Muži nad 40 let

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Stopka Ivan	        1918	200.46
2.	Ambrož Pavel	        1828	195.33	  -90
3.	Sehnal Petr	        1712	203.25	 -206
4.	Jirsa Miloš	        1664	202.04	 -254
5.	Pobořil Pavel	        1475	194.42	 -443
6.	Samiec Milan	        1454	197.57	 -464
7.	Štěpánský Vašek	        1433	185.34	 -485
8.	Mička Jiří	        1422	198.38	 -496
9.	Bartoň Vladimír	        1304	197.23	 -614
10.	Dudek Petr	        1121	186.52	 -797
11.	Štolba Jiří	        1111	186.35	 -807
12.	Radovan Svoboda	        1108	195.28	 -810
13.	Kubíček Martin	        1098	200.01	 -820
14.	Jirsa Pavel	        1014	187.05	 -904
15.	Votruba Petr	         995	199.46	 -923
16.	Cholasta Petr	         843	180.22	-1075
------------------------------------------------------

Ženy

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Weissová Zuzana	        1476	181.20
2.	Cholastová Zuzana	1251	201.44	 -225
3.	Skácelová Naďa	         755	170.12	 -721
4.	Spitzerová Petra	 495	175.25	 -981
------------------------------------------------------

Dvojice muž muž

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Grigorescu+Sondor	1969	202.10
2.	Mynarčík+Blinka	        1543	180.52	 -426
3.	Kretek+Kubiš	        1502	198.03	 -467
4.	Pisárik+Ondruch	        1450	199.15	 -519
5.	Kos+Pavlát	        1237	193.50	 -732
6.	Bogar+Bogar	        1095	174.02	 -874
7.	Vašut+Adlt	        1051	186.01	 -918
8.	Mach+Holoubek	        1040	174.41	 -929
9.	Lukáš+Lukáš	         985	177.54	 -984
10.	Pala+Vaněček	         787	193.19	-1182
------------------------------------------------------

Dvojice žena muž

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Nekoranec+Vavrysová	1355	177.36
2.	Hladík+Mičulková	1339	207.06	  -16
3.	Šustek+Šustkova	        1266	196.44	  -89
4.	Podešvová+Srba	        1209	187.59	 -146
5.	Ševčík+Nováková	        1191	196.57	 -164
6.	Tolarová+Polášek	1187	198.02	 -168
7.	Kubáň+Kubáňová	         952	183.22	 -403
8.	Knytl+Bátrlová	         829	187.41	 -526
9.	Podešvová+Skalík	 804	192.23	 -551
10.	Nožičková+Nožička	 780	166.02	 -575
11.	Hrbáčková+Hrbáček	 550	163.48	 -805
12.	Doležal+Koutná	         495	175.27	 -860
13.	Pišová+Piše	         445	161.46	 -910
------------------------------------------------------

Dvojice žena žena

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Maliňáková+Perůtková	1045	174.48
2.	Jolana+Stoklasová	860	167.03	 -185
3.	Vašutová+Štěpánová	772	183.45	 -273
4.	Horňáková+Marie	        549	187.41	 -496
------------------------------------------------------

Mix nad 80 let

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Vašek+Kuchyňa	        1800	204.11
2.	Moural+Kubáň	        1651	191.24	 -149
3.	Jánoška+Perůtka	        1337	193.53	 -463
4.	Horňák+Doleček	        1244	192.46	 -556
5.	Tomoszek+Tomozsek	1200	170.51	 -600
6.	Vývoda+Svoboda	         870	184.05	 -930
------------------------------------------------------

Croozer

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Hapalová+Grigorescu	625	172.32
2.	Bálint+Norbert	        580	177.39	  -45
3.	Pavlátová+Natálie	415	199.26	 -210
4.	Chromá+Fík	        290	177.19	 -335
------------------------------------------------------

Celkové výsledky

---------------------------------------------------------------------
poř.    expoř   kat.    jméno/-a               bodů    čas     ztráta
---------------------------------------------------------------------
1.	1.	MM	Grigorescu+Sondor	1969	202.10
2.	1.	M+	Stopka Ivan	        1918	200.46	-51
3.	1.	M	Zahradníček Vít	        1849	187.38	-120
4.	2.	M	Maliňák Štěpán	        1847	193.42	-122
5.	2.	M+	Ambrož Pavel	        1828	195.33	-141
6.	1.	XX80	Vašek+Kuchyňa	        1800	204.11	-169
7.	3.	M+	Sehnal Petr	        1712	203.25	-257
8.	4.	M+	Jirsa Miloš	        1664	202.04	-305
9.	2.	XX80	Moural+Kubáň	        1651	191.24	-318
10.	3.	M	Tichý Tomáš	        1596	191.23	-373
11.	4.	M	Ondruch Rostislav	1549	192.31	-420
12.	2.	MM	Mynarčík+Blinka	        1543	180.52	-426
13.	5.	M	Divín Dan	        1532	193.35	-437
14.	3.	MM	Kretek+Kubiš	        1502	198.03	-467
15.	1.	Z	Weissová Zuzana	        1476	181.20	-493
16.	5.	M+	Pobořil Pavel	        1475	194.42	-494
17.	6.	M+	Samiec Milan	        1454	197.57	-515
18.	4.	MM	Pisárik+Ondruch	        1450	199.15	-519
19.	6.	M	Tichý David	        1443	200.35	-526
20.	7.	M+	Štěpánský Vašek	        1433	185.34	-536
21.	8.	M+	Mička Jiří	        1422	198.38	-547
22.	7.	M	Sobek Roman	        1410	185.00	-559
23.	8.	M	Pastorek Radek	        1380	199.31	-589
24.	1.	ZM	Nekoranec+Vavrysová	1355	177.36	-614
25.	2.	ZM	Hladík+Mičulková	1339	207.06	-630
26.	3.	XX80	Jánoška+Perůtka	        1337	193.53	-632
27.	9.	M+	Bartoň Vladimír	        1304	197.23	-665
28.	9.	M	Červinka Jan	        1271	196.55	-698
29.	3.	ZM	Šustek+Šustkova	        1266	196.44	-703
30.	2.	Z	Cholastová Zuzana	1251	201.44	-718
31.	4.	XX80	Horňák+Doleček	        1244	192.46	-725
32.	5.	MM	Kos+Pavlát	        1237	193.50	-732
33.	10.	M	Kjeronský Michal	1228	195.55	-741
34.	11.	M	Stratil Pavel	        1215	177.39	-754
35.	4.	ZM	Podešvová+Srba	        1209	187.59	-760
36.	5.	XX80	Tomoszek+Tomozsek	1200	170.51	-769
37.	5.	ZM	Ševčík+Nováková	        1191	196.57	-778
38.	6.	ZM	Tolarová+Polášek	1187	198.02	-782
39.	12.	M	Koleček Jan	        1171	186.29	-798
40.	10.	M+	Dudek Petr	        1121	186.52	-848
41.	11.	M+	Štolba Jiří	        1111	186.35	-858
42.	12.	M+	Radovan Svoboda 	1108	195.28	-861
43.	13.	M+	Kubíček Martin  	1098	200.01	-871
44.	6.	MM	Bogar+Bogar     	1095	174.02	-874
45.	13.	M	Jakub Fidrich	        1093	180.44	-876
46.	7.	MM	Vašut+Adlt	        1051	186.01	-918
47.	1.	ZZ	Maliňáková+Perůtková	1045	174.48	-924
48.	8.	MM	Mach+Holoubek	        1040	174.41	-929
49.	14.	M+	Jirsa Pavel	        1014	187.05	-955
50.	15.	M+	Votruba Petr	         995	199.46	-974
51.	9.	MM	Lukáš+Lukáš	         985	177.54	-984
52.	14.	M	Vaněk Vladimír	         959	202.15	-1010
53.	7.	ZM	Kubáň+Kubáňová	         952	183.22	-1017
54.	15.	M	Svízela Vojtěch	         945	177.31	-1024
55.	16.	M	Činka Pavel	         875	170.06	-1094
56.	6.	XX80	Vývoda+Svoboda	         870	184.05	-1099
57.	2.	ZZ	Jolana+Stoklasová	 860	167.03	-1109
58.	16.	M+	Cholasta Petr	         843	180.22	-1126
59.	17.	M	Zrůnek Petr	         840	184.41	-1129
60.	8.	ZM	Knytl+Bátrlová	         829	187.41	-1140
61.	18.	M	Kolařík Marek	         821	191.31	-1148
62.	9.	ZM	Podešvová+Skalík	 804	192.23	-1165
63.	10.	MM	Pala+Vaněček	         787	193.19	-1182
64.	10.	ZM	Nožičková+Nožička	 780	166.02	-1189
65.	3.	ZZ	Vašutová+Štěpánová	 772	183.45	-1197
66.	3.	Z	Skácelová Naďa	         755	170.12	-1214
67.	11.	ZM	Hrbáčková+Hrbáček	 550	163.48	-1419
68.	4.	ZZ	Horňáková+Marie	         549	187.41	-1420
69.	12.	ZM	Doležal+Koutná	         495	175.27	-1474
70.	4.	Z	Spitzerová Petra	 495	175.25	-1474
71.	13.	ZM	Pišová+Piše	         445	161.46	-1524
---------------------------------------------------------------------

Holky 0 – 4

--------------------------------------------------------------
poř.	st.č.   Jméno	               Věk	1. čas	2. čas
--------------------------------------------------------------
1	13	Kabelková Adéla	        4	0:13.0	0:12.8
2	11	Martináková Anetka	3	0:14.5	0:16.5
3	59	Žitníková Emička	4	0:14.5	0:14.9
4	28	Cholastová Anežka	4	0:14.8	0:15.6
5	2	Jurečková Alžběta	4	0:16.1	0:15.2
6	14	Raab Caroline   	4	0:15.5	0:16.1
7	66	Sasáková Sofinka	4	0:18.0	0:15.6
8	23	Kubová Johanka	        3	0:17.7	0:15.7
9	16	Dudková Karolína	3	0:17.5	0:16.3
10	78	Kjeronská Katrinča	4	0:17.8	0:16.8
11	36	Krhůtková Alice	        3	0:20.0	DNF
12	33	Maliňáková Hedvika	2	0:20.1	DNF
13	4	Pastorková Karin	2	0:22.1	0:22.6
14	6	Güttlerová Eliška	2	0:22.4	0:23.8
15	17	Bártková Bětuška	2	0:33.0	DNF
16	69	Dostálková Barča	3	0:30.6	DNF
17	67	Kjeronská Anička	2	0:35.0	DNF
---------------------------------------------------------------------

Kluci 0 – 4

--------------------------------------------------------------
poř.	st.č.   Jméno	               Věk	1. čas	2. čas
--------------------------------------------------------------
1	7	Fajkus Filip    	4	0:13.8	0:12.6
2	64	Pavlica Filip	        4	0:14.1	0:13.5
3	94	Říha Kryštof    	4	0:14.3	0:14.1
4	74	Barton Kryštof  	4	0:17.1	0:14.8
5	68	Zahradníček Lukáš	3	0:16.9	0:15.7
6	58	Kretek Zdenek   	4	0:17.1	0:16.4
7	100	Jurajda Denis   	3	0:19.5	0:16.7
8	37	Šembera Matěj   	3	0:18.2	0:17.5
9	83	Vaněk David     	4	0:18.3	DNF
9	5	Pastorek Vít    	4	0:18.3	0:19.1
10	24	Pisárik Lukáš   	2	0:24.5	0:19.8
11	54	Žitník Kuba     	3	0:23.0	0:20.6
12	27	Bálint Norbert  	3	0:21.0	0:25.2
13	31	Gřivač Samuel   	3	0:24.1	0:21.2
14	26	Kubáň Jenda	        2	0:24.0	0:25.3
15	3	Juečka Hynek    	2	0:25.2	0:27.6
16	84	Pavlica Matyáš  	2	0:29.7	0:33.7
-	71	Juráček Kryštof 	2	DNF	DNF
--------------------------------------------------------------

Holky 5 – 6

--------------------------------------------------------------
poř.	st.č.   Jméno	               Věk	1. čas	2. čas
--------------------------------------------------------------
1	12	Martináková Lucka	6	0:27.1	0:27.1
2	22	Cholastová Eliška	6	0:28.3	0:27.1
3	63	Graclíková Helenka	6	0:29.0	0:33.1
3	82	Pavlicová Nela  	5	0:31.4	0:29.5
4	9	Raab Charlotte  	5	0:34.2	0:30.5
5	92	Sasáková Tea	        6	0:30.8	0:30.8
6	55	Bálintová Rebeka	5	0:32.0	DNF
7	61	Kretková Veronika	6	0:37.1	0:32.5
8	70	Lukášová Elenka 	5	0:33.0	0:33.4
9	62	Pisaríková Zuzanka	5	0:35.7	0:35.3
10	18	Bártková Amálka   	5	0:39.1	0:43.1
11	72	Dostálková Monička	6	DNF	DNF
--------------------------------------------------------------

Kluci 5 – 6

--------------------------------------------------------------
poř.	st.č.   Jméno	               Věk	1. čas	2. čas
--------------------------------------------------------------
1	91	Bartoň Lukáš    	6	0:23.5	0:21.1
2	25	Sobek Antonín   	5	0:21.6	0:21.2
3	15	Grencner Eduard  	6	0:25.4	0:21.7
4	93	Sondor Peter    	6	0:24.3	0:22.2
5	95	Strnadel Josef  	6	0:23.7	0:22.6
6	10	Klein Ríša	        5	0:25.6	0:23.7
7	101	Jurajda Dominik	        6	0:24.8	0:24.1
8	29	Kuba Štěpán     	5	0:25.2	0:24.1
9	73	Kocourek Adam   	6	0:27.1	0:24.5
10	79	Juráček Matěj   	5	0:25.7	0:25.0
11	8	Zoubek Michal   	6	0:25.2	0:48.2
12	35	Bordovský Vojta  	5	0:25.5	0:26.7
13	39	Polášek Ondra   	5	0:31.3	0:26.9
14	19	Raab Christien  	5	DNF	0:27.9
15	1	Güttler Tomáš   	5	0:31.2	0:30.7
16	20	Bártek Véna      	5	0:35.8	0:38.6
-	83	Vaněk David     	4	DNF	DNF
--------------------------------------------------------------

Holky 7 – 9

--------------------------------------------------------------
poř.	st.č.   Jméno	               Věk	1. čas	2. čas
--------------------------------------------------------------
1	32	Bernátová Vendula	9	0:52.4	0:57.7
2	34	Lamichová Kristýna	8	0:56.8	0:55.5
3	30	Fabiánová Adéla  	8	0:56.4	1:02.6
4	57	Mouralová Anna          8	1:05.00	1:07.1
--------------------------------------------------------------

Kluci 7 – 9

--------------------------------------------------------------
poř.	st.č.   Jméno	               Věk	1. čas	2. čas
--------------------------------------------------------------
1	75	Závorka Adam    	8	0:46.4	0:46.3
2	86	Šalamon Jan     	8	0:52.8	0:50.8
3	56	Bordovský Robert	9	0:52.9	0:51.3
4	21	Bernát Vojta    	7	0:53.3	0:52.4
5	81	Bartoň Vladimír  	8	0:58.8	0:53.6
6	77	Říha Jonáš      	7	0:55.9	0:56.8
7	96	Lukáš Ondra     	7	1:01.5	1:02.7
8	65	Pavlica Jan     	7	1:06.6	1:08.3
9	80	Otman David      	7	1:05.8	1.16.8
--------------------------------------------------------------

Holky 10 – 12:

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Fabiánová Natálie	55	45,48
2.	Horňáková Dominika	55	46,51	+1,03
------------------------------------------------------

Kluci 10 – 12:

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Raška Filip     	55	28,12
2.	Kubáň Filip     	55	28,33	 +0,20
3.	Ondruch Tomáš   	55	29,43	 +1,31
4.	Vašek Jakub     	55	30,16	 +1,43
5.	Riegel Tomáš    	55	32,08	 +3,35
6.	Kubeša Jakub    	55	34,26	 +5,53
7.	Horňák Jakub    	55	39,27	+10,54
8.	Prorok Lukáš    	55	49,07	+20,34
9.	Moural Jan      	55	50,29	+21,56
10.	Hůlka Zdeněk    	55	51,34	+23,01
11.	Prorok Tomáš    	0	27,36	 -1,03
------------------------------------------------------

Holky 13 – 15:

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Dudková Anežka   	140	48,16
2.	Závorková Lucie  	140	77,15	+28,59
------------------------------------------------------

Kluci 13 – 15:

------------------------------------------------------
poř.    jméno                   bodů    čas     ztráta
------------------------------------------------------
1.	Červinka Adam   	140	45,27
2.	Raška Lumír     	140	46,35	 +1,07
3.	Kubáň Tomáš     	140	47,57	 +2,29
4.	Dudek Matěj     	140	48,45	 +2,10
5.	Vašut Mára      	140	48,59	 +2,24
6.	Vašek Matěj     	 45	93,15	+46,40
------------------------------------------------------

Spolek Ohlá klika šlape na RS WordPress s Texy!