zpět na hlavní stranu
co je to "brýždit"
Zobraz výsledky

Naši sponzoři

Obec Horní Bečva

Prostřední Bečva

GALA

Lucafe

spoj.se

Kolotechna

Robe

Dioflex

Výtahy Španihel

Autopilot

ON Semiconductor

S.W.A.H.

Hotel Duo

Bečvanské gruntování 2011 – report

akce | 21. 4. 2011 | autor: hONCEK
Ahoooj všem, kterým není jedno jak vypadá okolí Horní Bečvy, po kterém se pohybujeme, procházíme, jezdíme kolově motoristicky, prostě v něm jsme.
Stačí zvolit jakoukoliv metodu pohybu výše jmenovanou a určitě nikomu z vás neunikne, že zima (letos všelijaká) odkryla hromady všeho možného i nemožného co lidi stihli po roce vyprodukovat.
Všichni kdo mají zájem nestát s rukama v kapse, ale přiložit je k dobré věci, nechť se dostaví v sobotu 16. dubna 2011 v 9:30hod k prameňu, alias potravinám Davidova. Sebou rukavice, svačinu, odhodlání a kapsy plné dobré nálady. Odměnou vám bude především dobrý pocit z dobré věci a obdržíte pozvánku na večerní klikáckou děkovačku na počest blýskajícíse Bečvy.
Akce se koná za příznivého počasí. Bližší info na webu www.ohlaklika.com

16. dubna,lehce předčasně,oslavila Ohlá klika svátek Země. Namísto zachraňování čápů z komína a ekologických demonstrací jsme jako dárek pro oslavenkyni zvolili tradiční jemné kosmetické ošetření. Náš tým čítal patnáct expertů, kteří pečlivě vyčístili problematické zóny Horní Bečvy od nečistot a odumřelé pokožky. Tvář obce procitla, nadechla se a ubylo jí vrásek. Nutno podotknout, že pravidelná kosmetická péče přinesla své ovoce a měli jsme mnohem méně práce něž v předchozích letech. Poděkování patří také kooperujícímu týmu Obce Horní Bečva a Služeb Horní Bečva, kteří zajistili úklid pracoviště.

Gruntování 2011 - náhled

5 komentáře k článku “Bečvanské gruntování 2011 – report”

 1. Ludmila říká:

  není tady ani jeden komentář :( tak tady napíšu aspoň já, že už se nesmírně těším :wink: :lol: a můj oblíbený smajlík 8-O a hned dvakrát 8-O

 2. Peťák říká:

  Taaaaaaaaak !!!!….a mám tě Ludmilo !!! HA HA HA !!!! přistižena zrovna při činu…cooo? Už je zase NUDA cooooo? … No tak povídej co si tady dělala a kolik času si tu strávila !?!?.. Jak budeš svým rodičům vysvětlovat žes tu 3 hodiny na fóru koketovala s pochybnými existencemi, zatímto si kašlala na psaní bakalářky !?!?!?! :twisted: 8-O

 3. Anonymní říká:

  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 4. hONCEK říká:

  Patřičné díky všem, kteří dorazili 8)

 5. Charles říká:

  I já děkuji všem kteří se zapojili. Díky

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.

*
Pokud jsi člověk opiš prosím text z obrázku
Anti-spam image

Spolek Ohlá klika šlape na RS WordPress s Texy!