zpět na hlavní stranu
co je to "brýždit"
Zobraz výsledky

Naši sponzoři

Obec Horní Bečva

Prostřední Bečva

GALA

Lucafe

spoj.se

Kolotechna

Robe

Dioflex

Výtahy Španihel

Autopilot

ON Semiconductor

S.W.A.H.

Hotel Duo

s Klikou oKlikou – jaro 2023

akce, aktuality | 23. 2. 2023 | autor: hONCEK

Spolek Ohlá klika vás zve na tradiční promítání S klikou oklikou, které odstartuje v pátek 24. března 2023 od 18 hod v kinosále na Horní Bečvě

sKlikouOklikou - jaro 2023

Prvním příspěvkem bude zkratka na Horní Bečvu přes nejsevernější cíp pevninské Evropy – norský Nordkapp. Aneb krabičkou od sardinek na čtyčech kolech za polární kruh. Měsíční výprava se vším, co norská krajina nabízí…včetně měsíční krajiny, fjordů, polární záře, sobů i loupeživých strak. (Denýz B. & Dan F.)

Další zkratka na Horní Bečvu povede přes Thajsko:

“Kdyby nebyly v Iránu celostátní demonstrace, nedostal bych se do Thajska. Měsíc a půl objevování kultury, náboženství, fauny, flóry a mentality od severu po jih mi dalo zabrat, ale stálo to za to.”

Pokud bude čas a nálada, tak se s Danem Bačou zastavíme ještě v Kazachstánu:

“Plánování návštěvy Kazachstánu mi zabralo 2 hodiny včetně nákupu letenek, jako vždy jsem málem zmeškal odlet a jako vždy jsem byl překvapený, že jsem se vrátil v jednom kuse. Je to jedna z mála neturistických destinací, drsně nádherný svět, kde děkujete za každé nové ráno.”

Drobné občerstvení bude zajištěno.

Těšíme se!

Vaši zelenáči z Ohlé kliky

Jeden komentář k článku “s Klikou oKlikou – jaro 2023”

  1. Marie říká:

    Já už se těším, až bude zase jaro a budeme moct s naším spolkem taky zase někam vyrazit. Přes zimu pořádáme tak jeden až dva výlety a taky se nám nějací lidé přihlásí, tak mám radost, že nás podporují. Vidíme, že založení spolku spolu s https://sidlofirmypraha5.cz/sluzby/zalozeni-spolku mělo smysl a nás ta práce baví :-) .

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.

*
Pokud jsi člověk opiš prosím text z obrázku
Anti-spam image

Spolek Ohlá klika šlape na RS WordPress s Texy!