zpět na hlavní stranu
co je to "brýždit"
Zobraz výsledky

Naši sponzoři

Obec Horní Bečva

Prostřední Bečva

GALA

Lucafe

spoj.se

Kolotechna

Robe

Dioflex

Výtahy Španihel

Autopilot

ON Semiconductor

S.W.A.H.

Hotel Duo

Stopem kolem Světa podle Romana Vehovského – 7. 3. 2014

akce, aktuality | 17. 2. 2014 | autor: Dejv

Všechny přátelé i přátelé přátel zveme na diashow  cestovatele a stopaře Romana Vehovského “Cestou osudu a náhody, neboli sedm let na stopu.” 

Přednáška a promítání s cestovatelem Romanem Vehovským o jeho cestě stopem přes Asii do Austrálie, která se neplánovaně protáhla na sedm let.

Kdy: od 18.30 v pátek 7. 3. 2014

Kde: Penzion Staré časy

Vstup: 20 Kč/tělo

http://www.cestouosuduanahody.wz.cz/

Stopem kolem Světa podle Romana Vehovského

Vyrazit do světa bez jasného cíle a nechat se jen tak unášet náhodou. Pro jednoho nepředstavitelný počin, pro druhého životní sen, který se ale málokomu podaří splnit. Roman Vehovský si tento sen splnil. Z roku na cestách se staly dva, ze dvou čtyři.. jaké to je žít “na stopu” sedm let svého života?

Roman Vehovský své zkušenosti zdokumentoval ve dvou vynikajicích knihách, které si určitě zaslouží místo ve vaší knihovničce.

“V době, kdy jsem si do svého deníku značil šestý rok na cestě, jsem prožíval jeden z největších a nejkrásnějších stopařských zážitků. Na jachtě jsem se toulal po nádherných thajských ostrovech. Jachta po deseti dnech zakotvila v zátoce Chalong na ostrově Phuket a já přijal pozvání do kapitánova domu. Měl jsem to štěstí, že se celý Phuket připravoval na velkolepý festival Devíti císařských božstev. V té době jsem netušil, že budu svědkem něčeho nevídaného.”

Upoutávka knihy

Roman_kniha

0010 0110

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.

*
Pokud jsi člověk opiš prosím text z obrázku
Anti-spam image

Spolek Ohlá klika šlape na RS WordPress s Texy!