zpět na hlavní stranu
Kolik bys si přál/-a kontrol na 12.Valašském orieňťáku?
Zobraz výsledky

Naši sponzoři

Obec Horní Bečva

Prostřední Bečva

HVfree.net

warmpeace
Sea To Summit
4M Rožnov
spoj.se

Kolotechna

Robe

Dioflex

Výtahy Španihel

Autopilot

ON Semiconductor

ATM elektro

Penzion Staré Časy

S.W.A.H.

Loana
Pobtex
Bobcross
Rocky Mountain
Robe
RHS

Hotel Duo

MIBO

AIR products

Elteco UPS

WOOX

7. Valašský orieňťák & Minifestival – report, výsledky, postupy a fota

závody | 21. 8. 2011 | autor: hONCEK

20. srpna 2011 v Horní Bečva/Prostřední Bečva – výletiště Kněhyně (u hasičárny)

Tak a je to! 7. Valašský orieňťák, nejzásadnější sportovní událost od Nagana 1998, je za námi!  Skromnost stranou – 20.srpen 2011 by zasloužil vytesat do žuly!

Ohlá klika letos zainvestovala a objednala srpnové počasí z golden edition, a tak mohl další ročník MTB orientačního závodu začít. Výletiště Kněhyně na Prostřední Bečvě se už od brzkého rána začalo plnit  koly i závodníky různého stáří. Prezentace závodu i vypuštění všech 150ti chtivých závodníků na trať proběhlo až podezřele hladce i bez sexbomby v bikinách a kostičkovanou vlajkou.

V průběhu hlavního závodu se na přilehlé louce konal dětský závod, kde se o 29 dětí postaralo spřízněné občanské sdružení Bečvánek Beskydy.

Pro trať, která měla „mužskou“ a „ženskou“ verzi (13 a 10 stanovišť), závodníci volili různé styly, tempa a postupy.

Do cíle hlavního závodu se jako první po 116,58 minutách vrátil s 32,6 km v nohách Honza Graubner. V kategorii žen zvítězila Martina Šnajdarková, v kategorii žen nad 35 let Eva Maliníková, kategorii mužů nad 40 let vyhrál Petr Řeháček. Jako každý rok byly zařazeny i kategorie dvojic – M+M ovládlo místní duo Pepi Prorok + Rosťa Ondruch, Ž+M Štěpánka Staňková + Tomáš Linhart a Ž+Ž Lenka Vančurová+ Zuzka Cholastová.

Kromě cen vítězům byla udělena také speciální ocenění – několikanásobná bramborová medailistka, největší píchač na trati, nejmladší a nejstarší účastník, největší požitkáři tratě a největší srdcaři, kteří absolvovali závod na takřka historických strojích.

V podvečer započala druhá polovina plánovaného programu, a to koncert pěti kapel. První na pódium nastoupila kapela S.HI.T., po ní následovala kapela Koridor. Třetí na plakátech i v pořadí se předvedla kapela Bílá vdova, jež přivedla do varu i samotného předsedu! Stejně jako loni nám přijela zahrát kapela The Kitchen ze Vsetína, a jako poslední se na prknech kněhyňského pódia chopili svých nástrojů členové kapely Emergency Exit.

Věříme, že se akce líbila všem, že o ní budou vyprávět svým dětem a dětem svých dětí, a hlavně, že příští rok se zase potkáme v tak hojném počtu a se stejně vypečenou náladou. Ohlá klika děkuje všem, kteří se podíleli na přípravách, hladkém průběhu, doprovodném programu, a samozřejmě největší dík patří sponzorům.

Klimatex, Obec Horní Bečva,  Obec Prostřední Bečva, Nadaci Děti-Kultura-Sport, Atex, ROBE, Výtahy Španihel, On Semiconductor, Dioflex,  Penzion Staré časy, ATM elektro, o.s. Bečvánek Beskydy, Hotel Duo, PetyšaSport, KM Cyklo, Chata Brian, Chatový areál Marta, ZAPA, Jednota Horní Bečva a SDH Horní Bečva. DĚKUJEME!

7vo_plakat

Mapa 7. Valašského orieňťáku

FOTOS:

decka_9642 hlavni_9483 vyhlaseni_9762

~ Propozice závodu ~

Výsledky hlavního závodu:

Muži do 40let: postupy kontrol

---------------------------------------------------------
pořadí	jméno/-a		bodů	čas	ztráta
---------------------------------------------------------
1	Graubner Jan		455b,	116,58
2	Volek Miroslav		455b,	131,18	+14,20
3	Zajic Josef		455b,	147,45	+30,47
4	Sehnal Petr		455b,	149,27	+32,29
5	Poboril Pavel		455b,	153,47	+36,49
6	Jurca Jan		455b,	157,51	+40,53
7	Jirsa Milos		455b,	158,42	+41,44
8	Divin Danek		455b,	168,33	+51,35
9	Vanek Alan		455b,	172,21	+55,23
10	Fiser Petr		455b,	173,49	+56,51
11	Polasek Jiri		455b,	174,44	+57,46
12	Tuma Petr		455b,	174,54	+57,56
13	Chovanec Jaroslav	455b,	177,39	+60,41
14	Danek Robert		455b,	178,09	+61,11
15	Stanek Martin		455b,	179,17	+62,19
16	Kachtik Petr		455b,	194,55	+77,57
17	Mizera Ales		455b,	197,33	+80,35
18	Vasek Libor		455b,	198,53	+81,55
19	Imrich Tomas		455b,	201,24	+84,26
20	Stvan Ondrej		455b,	204,25	+87,27
21	Jirsa Pavel		455b,	207,20	+90,22
22	Vlk Jaroslav		449b,	212,21	+95,23
23	Kjeronsky Michal	430b,	196,38	+79,40
24	Zitnik Petr		423b,	225,20	+108,22
25	Kalina Dominik		380b,	195,16	+78,18
26	Holis Frantisek		353b,	210,56	+93,58
27	Decky Petr		280b,	203,34	+86,36
28	Jurajda Tomas		200b,	208,50	+91,52
---------------------------------------------------------

Muži nad 40let: postupy kontrol

---------------------------------------------------------
pořadí	jméno/-a		bodů	čas	ztráta
---------------------------------------------------------
1	Rehacek Petr		455b,	148,19
2	Skoupy Jan		455b,	150,33	+2,14
3	Bednar Karel		455b,	205,57	+57,38
4	Kaloc Vitezslav		445b,	214,46	+66,27
5	Rechtenberg Karel	443b,	215,31	+67,12
6	Kovarik Pavel		421b,	226,46	+78,27
7	Votruba Petr		417b,	228,25	+80,06
8	Myslikovjan Tomas	355b,	203,34	+55,15
---------------------------------------------------------

Ženy do 35let:postupy kontrol

---------------------------------------------------------
pořadí	jméno/-a		bodů	čas	ztráta
---------------------------------------------------------
1	Snajdarkova Martina	275b,	146,06
2	Grochalova Eva		275b,	153,15	+7,09
3	Krenkova Petra		275b,	158,36	+12,30
4	Vasutova Veronika	275b,	161,24	+15,18
5	Urbanovska Aneta	275b,	200,13	+54,07
---------------------------------------------------------

Ženy nad 35let: postupy kontrol

---------------------------------------------------------
pořadí	jméno/-a		bodů	čas	ztráta
---------------------------------------------------------
1	Malinakova Eva		275b,	137,52
2	Perutkova Ivana		275b,	151,46	+13,54
3	Skacelova Nadezda	275b,	175,55	+38,03
---------------------------------------------------------

Dvojice muž+muž: postupy kontrol

---------------------------------------------------------
pořadí	jméno/-a		bodů	čas	ztráta
---------------------------------------------------------
1	Prorok+Ondruch		455b,	149,16
2	Hladík+Kratochvil	455b,	158,01	+8,45
3	Blinka+Hapala		455b,	158,28	+9,12
4	Kana Jan+Snuparek	455b,	162,27	+13,11
5	Cap+Moural		455b,	184,59	+35,43
6	Dostal+Vonsik		455b,	193,23	+44,07
7	Perutik+Vlcek		455b,	193,50	+44,34
8	Malina+Drapela		455b,	198,26	+49,10
9	Vala+Imrich		455b,	200,04	+50,48
10	Kos+Muzny		455b,	206,32	+57,16
11	Kantor+Vancura		455b,	209,22	+60,06
12	Orsag+Tichy		449b,	212,41	+63,25
13	Pernica+Kubicek		449b,	212,48	+63,32
14	Grigorescu+Solansky	445b,	169,52	+20,36
15	Svoboda+Krenek		443b,	215,59	+66,43
16	Bartek+Pastorek		435b,	219,49	+70,33
17	Silon+Holemy		421b,	226,57	+77,41
18	Konarik+Adlt		420b,	194,12	+44,56
19	Pisarik+Grenar		415b,	177,22	+28,06
20	Farny+Stohr		400b,	208,45	+59,29
21	Vymetal+Zeman		390b,	210,00	+60,44
22	Topolar+Janda		382b,	243,17	+94,01
23	Jurajda+Malik		364b,	227,44	+78,28
24	Vavra+Rehak		359b,	212,36	+63,20
25	Drapl+Balas		357b,	228,11	+78,55
26	Trefil+Bartos		340b,	203,48	+54,32
27	Zahradil+Stoklas	330b,	207,00	+57,44
28	Sasak+Slovak		310b,	219,21	+70,05
29	Klosik+Sigmund		265b,	191,30	+42,14
DISK	Bok+Kretek		224b,	267,49	+118,33
---------------------------------------------------------

Dvojice žena+muž: postupy kontrol

---------------------------------------------------------
pořadí	jméno/-a		bodů	čas	ztráta
---------------------------------------------------------
1	Linhart+Stankova	275b,	130,35
2	Koleckova+Kolecek	275b,	144,05	+13,30
3	Malinak+Muchova		275b,	153,42	+23,07
4	Hubik+Hubaczova		275b,	155,42	+25,07
5	Farnik+Lejskova		275b,	155,57	+25,22
6	Sobkova+Tichy		275b,	189,47	+59,12
7	Zitnikova+Guttler	265b,	176,10	+45,35
8	Hapalova+Patzelt	259b,	217,58	+87,23
9	Barton+Knytlova		255b,	219,01	+88,26
10	Trcka+Besedova		255b,	219,30	+88,55
11	Herentinova+Michlicek	239b,	228,01	+97,26
12	Ordan+Kalabusova	230b,	200,20	+69,45
13	Mikulenkova+Kramolis	220b,	200,20	+69,45
14	Stepanova+Decky		196b,	231,07	+100,32
DISK	Brada+Benedelova	207b,	243,43	+113,08
---------------------------------------------------------

Dvojice žena+žena: postupy kontrol

---------------------------------------------------------
pořadí	jméno/-a		bodů	čas	ztráta
---------------------------------------------------------
1	Vancurova+Cholastova	275b,	158,10
2	Bordovska+Bordovska	275b,	174,04	+15,54
3	Blinkova+Holisova	275b,	174,31	+16,21
4	Koubkova+Ruckova	275b,	185,50	+27,40
5	Hoferova+Vojkuvkova	184b,	213,00	+54,50
6	Manakova+Divinova	149b,	232,34	+74,24
7	Chwistkova+Kubickova	97b,	213,30	+55,20
DISK	Hoferova+Smrkalova	133b,	265,32	+107,22
---------------------------------------------------------

Mix na 13 kontrol:

-----------------------------------------------------------------------
pořadí	pův.p.  jméno/-a		kateg.  bodů	čas	ztráta
-----------------------------------------------------------------------
1	1       Graubner Jan		M	455b,	116,58
2	2	Volek Miroslav		M	455b,	131,18	+14,20
3	3	Zajic Josef		M	455b,	147,45	+30,47
4	1	Rehacek Petr		M+	455b,	148,19	+31,21
5	1	Prorok+Ondruch		M+M	455b,	149,16	+32,18
6	4	Sehnal Petr		M	455b,	149,27	+32,29
7	2	Skoupy Jan		M+	455b,	150,33	+33,35
8	5	Poboril Pavel		M	455b,	153,47	+36,49
9	6	Jurca Jan		M	455b,	157,51	+40,53
10	2	Hladík+Kratochvil	M+M	455b,	158,01	+41,03
11	3	Blinka+Hapala		M+M	455b,	158,28	+41,30
12	7	Jirsa Milos		M	455b,	158,42	+41,44
13	4	Kana Jan+Snuparek	M+M	455b,	162,27	+45,29
14	8	Divin Danek		M	455b,	168,33	+51,35
15	9	Vanek Alan		M	455b,	172,21	+55,23
16	10	Fiser Petr		M	455b,	173,49	+56,51
17	11	Polasek Jiri		M	455b,	174,44	+57,46
18	12	Tuma Petr		M	455b,	174,54	+57,56
19	13	Chovanec Jaroslav	M	455b,	177,39	+60,41
20	14	Danek Robert		M	455b,	178,09	+61,11
21	15	Stanek Martin		M	455b,	179,17	+62,19
22	5	Cap+Moural		M+M	455b,	184,59	+68,01
23	6	Dostal+Vonsik		M+M	455b,	193,23	+76,25
24	7	Perutik+Vlcek		M+M	455b,	193,50	+76,52
25	16	Kachtik Petr		M	455b,	194,55	+77,57
26	17	Mizera Ales		M	455b,	197,33	+80,35
27	8	Malina+Drapela		M+M	455b,	198,26	+81,28
28	18	Vasek Libor		M	455b,	198,53	+81,55
29	9	Vala+Imrich		M+M	455b,	200,04	+83,06
30	19	Imrich Tomas		M	455b,	201,24	+84,26
31	20	Stvan Ondrej		M	455b,	204,25	+87,27
32	3	Bednar Karel		M+	455b,	205,57	+88,59
33	10	Kos+Muzny		M+M	455b,	206,32	+89,34
34	21	Jirsa Pavel		M	455b,	207,20	+90,22
35	11	Kantor+Vancura		M+M	455b,	209,22	+92,24
36	22	Vlk Jaroslav		M	449b,	212,21	+95,23
37	12	Orsag+Tichy		M+M	449b,	212,41	+95,43
38	13	Pernica+Kubicek		M+M	449b,	212,48	+95,50
39	14	Grigorescu+Solansky	M+M	445b,	169,52	+52,54
40	4	Kaloc Vitezslav		M+	445b,	214,46	+97,48
41	5	Rechtenberg Karel	M+	443b,	215,31	+98,33
42	15	Svoboda+Krenek		M+M	443b,	215,59	+99,01
43	16	Bartek+Pastorek		M+M	435b,	219,49	+102,51
44	23	Kjeronsky Michal	M	430b,	196,38	+79,40
45	24	Zitnik Petr		M	423b,	225,20	+108,22
46	6	Kovarik Pavel		M+	421b,	226,46	+109,48
47	17	Silon+Holemy		M+M	421b,	226,57	+109,59
48	18	Konarik+Adlt		M+M	420b,	194,12	+77,14
49	7	Votruba Petr		M+	417b,	228,25	+111,27
50	19	Pisarik+Grenar		M+M	415b,	177,22	+60,24
51	20	Farny+Stohr		M+M	400b,	208,45	+91,47
52	21	Vymetal+Zeman		M+M	390b,	210,00	+93,02
53	22	Topolar+Janda		M+M	382b,	243,17	+126,19
54	25	Kalina Dominik		M	380b,	195,16	+78,18
55	23	Jurajda+Malik		M+M	364b,	227,44	+110,46
56	24	Vavra+Rehak		M+M	359b,	212,36	+95,38
57	25	Drapl+Balas		M+M	357b,	228,11	+111,13
58	8	Myslikovjan Tomas	M+	355b,	203,34	+86,36
59	26	Holis Frantisek		M	353b,	210,56	+93,58
60	26	Trefil+Bartos		M+M	340b,	203,48	+86,50
61	27	Zahradil+Stoklas	M+M	330b,	207,00	+90,02
62	28	Sasak+Slovak		M+M	310b,	219,21	+102,23
63	27	Decky Petr		M	280b,	203,34	+86,36
64	29	Klosik+Sigmund		M+M	265b,	191,30	+74,32
65	28	Jurajda Tomas		M	200b,	208,50	+91,52
DISK		Bok+Kretek		M+M	224b,	267,49	+150,51
-----------------------------------------------------------------------

Mix na 10 kontrol:

-----------------------------------------------------------------------
pořadí	pův.p.  jméno/-a		kateg.  bodů	čas	ztráta
-----------------------------------------------------------------------
1       1	Linhart+Stankova	Z+M	275b,	130,35
2	1	Malinakova Eva		Z+	275b,	137,52	+7,17
3	2	Koleckova+Kolecek	Z+M	275b,	144,05	+13,30
4	1	Snajdarkova Martina	Z	275b,	146,06	+15,31
5	2	Perutkova Ivana		Z+	275b,	151,46	+21,11
6	2	Grochalova Eva		Z	275b,	153,15	+22,40
7	3	Malinak+Muchova		Z+M	275b,	153,42	+23,07
8	4	Hubik+Hubaczova		Z+M	275b,	155,42	+25,07
9	5	Farnik+Lejskova		Z+M	275b,	155,57	+25,22
10	1	Vancurova+Cholastova	Z+Z	275b,	158,10	+27,35
11	3	Krenkova Petra		Z	275b,	158,36	+28,01
12	4	Vasutova Veronika	Z	275b,	161,24	+30,49
13	2	Bordovska+Bordovska	Z+Z	275b,	174,04	+43,29
14	3	Blinkova+Holisova	Z+Z	275b,	174,31	+43,56
15	3	Skacelova Nadezda	Z+	275b,	175,55	+45,20
16	4	Koubkova+Ruckova	Z+Z	275b,	185,50	+55,15
17	6	Sobkova+Tichy		Z+M	275b,	189,47	+59,12
18	5	Urbanovska Aneta	Z	275b,	200,13	+69,38
19	7	Zitnikova+Guttler	Z+M	265b,	176,10	+45,35
20	8	Hapalova+Patzelt	Z+M	259b,	217,58	+87,23
21	9	Barton+Knytlova		Z+M	255b,	219,01	+88,26
22	10	Trcka+Besedova		Z+M	255b,	219,30	+88,55
23	11	Herentinova+Michlicek	Z+M	239b,	228,01	+97,26
24	12	Ordan+Kalabusova	Z+M	230b,	200,20	+69,45
25	13	Mikulenkova+Kramolis	Z+M	220b,	200,20	+69,45
26	14	Brada+Benedelova	Z+M	207b,	243,43	+113,08
27	15	Stepanova+Decky		Z+M	196b,	231,07	+100,32
28	5	Hoferova+Vojkuvkova	Z+Z	184b,	213,00	+82,25
29	6	Manakova+Divinova	Z+Z	149b,	232,34	+101,59
30	7	Chwistkova+Kubickova	Z+Z	 97b,	213,30	+82,55
DISK		Hoferova+Smrkalova	Z+Z	133b,	265,32	+134,57
-----------------------------------------------------------------------

Výsledky dětského závodu:

Kategorie 2-3 roky:
----------------------------------------
pořadí	jméno/-a		  čas
----------------------------------------
1	Václav Topolář		01:00,75
2	Markéta Fišerová	01:01,78
3	Filip Vaněk		01:42,91
----------------------------------------
Kategorie 2-5 let:
----------------------------------------
pořadí	jméno/-a		  čas
----------------------------------------
1       Adam Lejska 		00:33,90
2       Lukáš Macura 	        00:45,09
3       Kačenka Vaníčková 	00:54,28
4       Lukáš Farník		00:56,06
5       Amálka Kretková	        00:59,25
6       Kuba Vašek		01:04,97
7       Ondřej Topolář	        01:33,62
8       Adélka Bernátková	01:40,00
----------------------------------------
Kategorie 6-8 let – holky:
----------------------------------------
pořadí	jméno/-a		  čas
----------------------------------------
1       Bára Bílová             01:13,12
2       Lucka Závorková         01:26,72
3       Danielka Bernátková     01:27,82
4       Danielka Vaníčková      01:43,04
----------------------------------------
Kategorie 6-8 let – kluci:
----------------------------------------
pořadí	jméno/-a		  čas
----------------------------------------
1       Petr Ordáň              00:52,69
2       Vojta Farník            01:11,31
3       Petr Konečný            01:11,54
4.      Kuba Macura             01:12,41
5       Matěj Vašek             01:19,53
----------------------------------------
Kategorie 9-11 let – holky:
----------------------------------------
pořadí	jméno/-a		  čas
----------------------------------------
1       Veronika Jandová        14:10,00
2       Vendula Skoupá          14:21,00
----------------------------------------
Kategorie 9-11 let – kluci:
----------------------------------------
pořadí	jméno/-a		  čas
----------------------------------------
1       Honza Macura            04:20,00
2       Maxim Müller            04:29,00
3       David Prorok            04:44,00
----------------------------------------
Kategorie 12-15 let – kluci:
----------------------------------------
pořadí	jméno/-a		  čas
----------------------------------------
1       Tomáš Krumpolc       01:07:10,00
2       Martin Lejska        01:17:20,00
3       Vojta Kryštof        01:20:11,00
4       Vojta Malina                DISK
----------------------------------------

Kontakt:

o. s. Ohlá klika
Horní Bečva 853
756 57 Horní Bečva
IČO: 27052575
číslo účtu: 214872525/0300
email: ohlaklika@ohlaklika.com
tel: (+420) 605 555 120, (+420) 731 613 295, (+420) 602 253 918
web: www.ohlaklika.com

17 komentáře k článku “7. Valašský orieňťák & Minifestival – report, výsledky, postupy a fota”

  1. Mizda říká:

    Uvital by jsem i triatlon. Mel jsem v planu ho vyhrat letos :D

  2. Pepi říká:

    Všechno bude :) …přehrada bude přeplavána, benešky vyběhnuty a pustevny vyjety nejspíš dne 11.6.

  3. sacek říká:

    Triatlon se planuje na 11.6.2011!!!!

  4. psycho říká:

    už se úplně vidím v cíli :D

    http://nd01.jxs.cz/587/524/9525824e6e_16212365_o2.jpg
    http://nd01.jxs.cz/520/555/b5c419b56d_16212437_o2.jpg

  5. Peťák říká:

    již. sedmý ročník – to ten čas letí ;]

    to sacek> Zdeno, nešiř tu nejaké hoaxy ať to nevyvolává zbytečný flame (;])

  6. Peťák říká:

    po závodě se budou Kněhyňami rozlévat decibely lásky…

  7. Zirecek říká:

    Dle počtu přihlášených to vypadá na solidní masokombinát, :-) .

  8. hONCEK říká:

    Dosavadní skóre je(kategorie/závodníc/-ků):
    Z/4, Z+/4, M/21, M+/5, Z+Z/8, Z+M/16, M+M/28
    Celkem se Vás předpřihlásilo rekordních 138! Díky!

    Registraci pomalu ukončujeme, ale na místě ještě nějaké ty blouděníchtivé milovníky jedné stopy pojmeme 8)

  9. hONCEK říká:

    Malé, ale vskutku malé odtajnění mapy.
    * Mým postupem je to 33km.
    * Občerstvovačka vás čeká na stanovišti 3
    * Na jednom stanovišti vás čeká brod potokem :lol:
    * Projevila se vydatná pondělní pluta (bouřka), kdy během 3h napršelo 48mm! Některé dříve poklidné sjezdíky jsou posety výmoly, hromady štěrku s kamením a taky zákeřně číhajícího blata, kde není problém zapadnout až po vidlici.
    * za necelých 52h jdeme na to 8)

  10. Tom říká:

    Jako každý rok to byl parádní závod – příští rok určitě přijedeme zase, už to bude počtvrté :-) Těším se na fotky, snad tu budou… ještě jednou díky moc všem pořadatelům!!!

  11. karlos říká:

    http://egyptan-sinuhet.rajce.net/Sony pár momentek z akce včerejší, z orienťáku :wink:

  12. Zirecek říká:

    Bomeba závod, :-) . Především zázemí, počasí, klobásy, přátelská pohoda… .

  13. Petr B. říká:

    Parádní akcička, super organizace, perfektně připraveno – letos jsem měl premiéru a příště určitě nebudu chybět :evil:

  14. Holmes říká:

    Nemám slov :-P :-P skvělá akcička, takových závodů by mělo být více :!: :!: Děkuji moc všem pořadatelům a věřím, že vás elán neopustí a příští rok se pojede opět :-P :lol:

  15. Zirecek říká:

    Zveřejnění postupů jednotlivých závodníků je pěkné počtení o tom, jak se kdo snažil vyzrát nad nástrahami kontrol v mapě, :-) .

  16. hONCEK říká:

    Kdo odešel před 16h nedělní, přišel o zlatý hřeb víkendu. Vzrodila se nová kapela Smoke on the Bečva…. zde jsou první ochutnávky vycházejících hvězd:
    :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=ZhSz6uXmYUs
    :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=dN6OPgQfMGY

  17. hONCEK říká:

    Konkurenční, nebo spíše možná spřátelená kapela The Bendtubes (dříve nesprávně označena jako Smoke on the Bečva) http://www.vrbovskivitazi.sk/

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.

*
Pokud jsi člověk opiš prosím text z obrázku
Anti-spam image

Spolek Ohlá klika šlape na RS WordPress s Texy!